بند رخت ژوانی

در صورتی که برای خشک کردن لباس ها کمبود فضا دارید بند رخت ژوانی با طراحی منحصر ‌به ‌فردی که دارد انتخابی ایده آل برای آپارتمان‌ های کوچک و کم ‌جا می باشد.

بند رخت ژوانی از مواد اولیه‌ مرغوب ساخته شده است و مقاومت فوق العاده خوبی دارد. اگر به دنبال رخت آویزی مانند بند رخت ژوانی هستید که فضای کمی را اشغال کند ما به شما بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز را پیشنهاد می کنیم. این بند رخت دارای ظرفیت بالایی است به طوری که  فضای مناسبی را برای آویزان کردن لباس ها فراهم می آورد. در ادامه شما را با این بند رخت بیشتر آشنا خواهیم ساخت.

بند رخت پیشنهادی کمجاویز: بند رخت یاس

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

امروزه مانند گذشته خانه ها گسترده ساخته نمی شوند. بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز به دلیل عدم  اشغال فضای زیاد در خانه های کوچک امروزی با نیاز مشتریان مطابقت دارد.

این بند رخت به  شما این امکان را می دهد که هر زمان که از بند رخت استفاده نکردید می توانید آن را جمع کنید. کیفیت خوب و جنس  مرغوب بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز از دیگر ویژگی های این بند رخت است. بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز فوق العاده سبک می باشد که این وزن کم باعث شده است حمل و نقل آن آسان باشد.

یک طبقه طرح چتری کمجاویز

معرفی بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز یکی از از منحصر به فردترین و پرکاربرد ترین بند رخت ها است که قابلیت جمع شدن دارد و برای کسانی که فضاهای کمی در اختیار دارند بسیار مناسب می باشد.

اندازه این بند رخت در حالت بسته ایستاده، ۱۳۰سانتی متر و وقتی باز می شود۱۲۴ سانتی متر است. این رخت آویز، دارای مقاومت بالایی در برابر لباس های سنگین، می باشد.از آنجایی که ایجاد هماهنگی در خانه ها بسیار مهم است رنگ بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز با دکوراسیون اکثر خانه های امروزی هماهنگ است.

سفارش بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز با طراحی مدرن و با بهره گیری از ویژگی های بسیار استثنایی، بهترین گزینه برای خشک کردن لباس های خیس و مرطوب می باشد.

فروشگاه اینترنتی کمجاویز مرکز ارائه انواع بند رخت ها می باشد. شما می توانید بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز را با ضمانت اصالت کالا و مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین از فروشگاه کمجاویز خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز