بند رخت چتری

بند رخت چتری

بند رخت چتری یک انتخاب مناسب برای استفاده در فضاها و محیط های کوچک می باشد و می تواند در زمان کوتاهی حجم زیادی از لباس ها را خشک کند.

از دیگر مدل های بند رخت موجود در بازار بند رخت چتری می باشد که یک انتخاب عالی برای خانه های کوچک و آپارتمان ها است. در بازار شما می توانید انواع مدل های این نوع رخت آویز را مشاهده کنید. اما اگر به دنبال یک بند رخت چتری مرغوب و بادوام و همچنین با قیمت مناسب هستید ما به شما بند رخت چتری کمجاویز را معرفی می کنیم. بند رخت چتری کمجاویز در دو مدل یک طبقه و دو طبقه طراحی شده است که در ادامه شما را ویژگی ها و قابلیت های بند رخت یک طبقه طرح چتری آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بند رخت پیشنهادی کمجاویز: بند رخت آپارتمانی تاشو

معرفی بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت یک طبقه طرح کمجاویز در عین طراحی بسیار زیبا و بادوام، فضای بسیار کمی را اشغالی می کند و یک گزینه بسیار مناسب برای خانه های با فضای کوچک و آپارتمان ها می باشد. این بند رخت از تلمبار شدن لباس ها بر روی همدیگر جلوگیری می کند و برای رفع این مشکل در شاخک های آن درگاه های وجود دارد که به هر کدام از این درگاه ها تنها می توانید یک لباس را آویزان کنید. این امر همچنین باعث می شود که شما حجم زیادی از لباس ها در زمان سریع خشک کنید.

 بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

مشخصات فیزیکی بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

از مشخصات بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز ظرافت و بادوامی این محصول است. این محصول به صورت طراحی شده است که دارای یک پایه برای تنظیم ارتفاع آن و همچنین شاخک هایی که شما می توانید به راحتی آن ها را بچرخانید. ارتفاع این رخت آویز در حالت بسته ایستاده در حدود ۱۳۰ سانتی متر و در حالت باز ۱۲۴ سانتی متر می باشد. قطر شاخک های آن در حالت بسته ۱۳ سانتیمتر و در حالت باز شدن به ۱۱۰ سانتیمتر می رسد. جنس بدنه رخت آویز یک طبقه طرح چتری از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است که در برابر تغییرات بیرونی بسیار بادوام و محکم می باشد. از در دیگر خصوصیات بارز این محصول زیبا، کمجا بودن و همچنین وزن سبک آن است.

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز نه تنها برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب است، بلکه از آن می توان در روزهای سرد و شرایط نامطلوب آب و هوایی که از خشک شدن لباس ها جلوگیری می کند، استفاده کرد. اگر می خواهید این رخت آویز شگفت انگیز را با قیمت مناسب خریداری کنید می توانید همین حالا آن را در بازار مارکتینگ ما سفارش دهید و از خرید خود نهایت لذت و استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 15 =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز