بند رخت فلزی

بند رخت فلزی

اگر ساکن آپارتمان هستید و به دلیل محدودیت فضای ساختمان مجبور هستید از بند رخت برای خشک کردن لباس­ های خود استفاده کنید، ما بند رخت فلزی را به شما پیشنهاد می­ کنیم.

از دیگر مدل­ های بسیار محبوب بند رخت در بازار می­ توان به بند رخت فلزی اشاره کرد. این بند رخت دارای مدل ­های متنوع و بسیار زیبایی است که جنس بیشتر آن ­ها از فلز است. بند رخت فلزی به صورت دو طبقه ای طراحی شده است که می ­تواند حجم زیادی از لباس­ های خیس را در زمان کوتاه خشک کند. اما مشکلی که در این بند رخت­ها وجود دارد این است که به دلیل جنس فلزی بودن آن امکان اینکه بر روی لباس­ ها رد زنگ زدگی فلزی ایجاد شود، بسیار زیاد است. اگر شما به دنبال رخت آویز هستید که این مشکل را ایجاد نکند و حجم زیادی از لباس­ های خیس را نیز در کمترین زمان ممکن خشک کند، ما به شما بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز را پیشنهاد می ­کنیم.

رخت آویز پیشنهادی کمجاویز: بند رخت لسبو

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز یکی از مدرن ترین مدل های رخت آویز می باشد. این بند رخت به صورت دو طبقه ای طراحی شده است که می تواند حجم زیادی از لباس های خیس را در زمان کوتاهی خشک کند. همچنین رخت آویز دو طبقه کمجاویز از پلاستیک بسیار مرغوب و با کیفیت ساخته شده است که در برابر اثرات مخرب نور خورشید و رطوبت بسیار بادوام و مقاوم می باشد. ارتفاع این محصول در حالت باز ۱۷۰ سانتیمتر و در حالت بسته به ۱۷۵ سانتیمتر می رسد.

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاوی

 

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز دارای شاخک هایی می باشد که  در حالت بسته بودن قطر این شاخک ها ۱۳ سانتیمتر، در حالت باز ۱۱۰ سانتیمتر و قطر مجموعه پایه در حالت باز ۵۱ سانتیمتر می رسد. شاخک های این بند رخت به صورتی طراحی شده که دارای گیره هایی است که به هر کدام از آن ها تنها یک لباس آویزان خواهد شد، این امر باعث می شود که حجم زیادی از لباس ها در کمترین زمان ممکن خشک شود. همچنین به دلیل پلاستیکی بودن شاخک ها رد زنگ زدگی فلزی بر روی لباس ها نیز ایجاد نخواهد شد.

قیمت خرید بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

یکی از بهترین مدل های بند رخت موجود در بازار با قیمت مناسب، بند رخت دو طبقه ای طرح چتری کمجاویز است. بر خلاق بند رخت فلزی، این محصول به دلیل اینکه از پلاستیک بسیار مرغوب ساخته شده از ایجاد رد زنگ زدگی فلزی بر روی لباس های شما جلوگیری می کند. اگر می خواهید این رخت آویز شگفت انگیز را خریداری کنید و از امکانات و قابلیت های آن بهره مند شوید می توانید همین الان بند رخت دو طبقه چتری کمجاویز را از بازار مارکتینگ ما با قیمت مناسب خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 1 =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز