بند رخت سیار

بند رخت سیار باید طوری طراحی شود که قابلیت جابجایی داشته باشد و بتوان آن را به سادگی جمع کرد. در صورتی که می خواهید یک بند رخت سیار و سبک که این خصوصیات را با هم دارد داشته باشید بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز یک گزینه ایده آل می باشد.

این بند رخت از فضای زیادی استفاده نمی کند و برای استفاده و حرکت از یک اتاق به اتاق دیگر یا به بالکن یا تراس مناسب است. وزن سبک این بند رخت با ویژگی های شگفت انگیز آن را به یکی از بهترین رخت آویزهای لباس تبدیل کرده است. در این مقاله قصد داریم این بند رخت را معرفی کنیم.

بند رخت پیشنهادی کمجاویز: بند رخت فلزی

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز دارای تعداد زیادی آویز است و شما مطمئنا می توانید لباس های زیادی را با آن خشک کنید. شاخک های ساخته شده از پلاستیک مقاوم، مقدار قابل توجهی فضا را برای خشک شدن سریع تر فراهم می کند. شاخک هایی که ارائه می شوند، قابل انعطاف هستند که باعث می شود حرکت و حمل آن آسان باشد. به غیر از این، قابلیت تغییر ارتفاع باعث می شود که بتوان لباس ها را در ترکیب های مختلف دسته بندی کرد و حتی می توان روتختی یا پرده را با آن خشک کرد.

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاوی

بررسی اجمالی بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز کاملا محکم است و به راحتی می تواند در برابر وزن لباس های مرطوب مقاومت کند. ارتفاع بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز قابل تنظیم است و می تواند لباس های بلند را پوشش دهد. در حالت جمع شده اندازه آن خیلی کوچک می باشد که شما می توانید آن را در گوشه اتاق خود نگه دارید. بهترین بخش این بند رخت این است که می تواند تعداد زیادی لباس را نگه دارد. این محصول حدود ۳ کیلوگرم وزن دارد و برای مکان هایی مانند خوابگاه ها و بیمارستان ها بسیار ایده آل است.

سفارش بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

اندازه جمع و جور و طراحی  سبک و ظرفیت بالای بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز باعث شده است که لباس های زیادی را در یک زمان خشک کند. این رخت آویز با قیمت مناسب و طراحی مناسب و با دوام برای هر آب و هوایی مفید است. در صورتی که تمایل دارید این رخت آویز را خریداری کنید می توانید آن را از طریق فروشگاه کمجاویز سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز