بند رخت سمند

در حال حاضر، زندگی آپارتمانی فضای بسیار کمی را در اختیار ما قرار می دهد. استفاده از بند رخت سمند فضای مورد نظر را به ما می دهد تا لباس های مرطوب را خشک کنیم.

 لباس ها را به خصوص در طول فصل باران باید چگونه خشک کنیم؟ این یک مشکل بزرگ است که همه ما با آن مواجه هستیم.اما برای خارج شدن از این وضعیت ناامید کننده باید چه کاری انجام دهیم؟

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز نیز مانند بند رخت سمند با ظرفیت بالا، فضای مناسب برای خشک کردن را در فصل باران فراهم می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این رخت آویز بهتر آشنا شوید.

بند رخت پیشنهادی کمجاویز: بند رخت چتری

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

پایه بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز به اندازه کافی محکم می باشد که مقدار مناسب وزن لباس های مرطوب را تحمل کند. مواد تشکیل دهنده رخت آویز بسیار مهم است زیرا رخت آویز با لباس های مرطوب به طور مداوم در تماس است و اگر مقاوم نباشد، به علت زنگ زدگی به لباس ها آسیب می زند. این بند رخت از پلاستیک فشرده ساخته شده است که باعث می شود بسیار با دوام و ضد زنگ باشد.

وزن بیش از حد سنگین نیز برای جابجا کردن آن از یک اتاق به اتاق دیگر یا تراس یا بالکن در هنگام بارش باران خوب نیست. بنابراین وزن نیز یکی دیگر از نگرانی های بزرگ است. این رخت آویز وزن بسیار سبکی دارد و فقط ۲ کیلوگرم وزن دارد.

یک طبقه طرح چتری کمجاویز

بررسی بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز که بسیار با دوام و قابل انعطاف است را می توان در داخل و خارج از منزل استفاده کرد. این بند رخت برای استفاده در هر گوشه ای از خانه آسان است.

بهترین بخش این محصول این است که در تراس یا بالکن برای خشک کردن لباس ها، فضای زیادی لازم ندارد. این محصول فضای کافی برای خشک کردن بسیاری از لباس ها را با سهولت در اختیار قرار می دهد.

سفارش بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز

اگر شما به دنبال یک بند رخت بادوام و مستحکم هستید، بند رخت یک طبقه طرح چتری کمجاویز با ساختار منحصر به فرد یک گزینه مناسب می باشد. شما می توانید این محصول را از فروشگاه کمجاویز خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز