بند رخت سارینا

بند رخت سارینا فضای کمی را اشغال می کند و با طراحی ویژه و منحصر به فرد خود ظرفیت بالایی را برای پهن کردن لباس دارا می باشد. بند رخت سارینا طوری طراحی شده است که بعد از برداشتن لباس ها می توانید آن را تا کنید و در نتیجه کمترین فضای ممکن اشغال می شود.

مطمئنا ایده پهن کردن لباس های مرطوب در سراسر اتاق یک ایده خوب نیست. این دکور خانه شما را خراب می کند و همچنین سلامت شما را به خطر می اندازد. بند رخت دیواری کمجاویز همانند بند رخت سارینا می تواند بسیار کاربردی باشد که برای یک فرد یا خانواده کوچک کفایت می کند. استفاده از آن آسان است و نیاز به فضای بسیار کمی دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی بند رخت دیواری کمجاویز بپردازیم.

بند رخت پیشنهادی کمجاویز: بند رخت دیواری

بند رخت دیواری کمجاویز

بند رخت دیواری کمجاویز از پلاستیک فشرده ساخته شده است و اساسا یک بند رخت کارآمد است که با کیفیت خوب ارائه می شود. استحکام زیاد آن برای خشک کردن لباس های مرطوب بسیار مفید است. این بند رخت بسیار کم حجم و کوچک است که می تواند در هر جای خانه قرار داده شود.

بند رخت دیواری کمجاویز

معرفی بند رخت دیواری کمجاویز

بند رخت دیواری کمجاویز دارای ۷ میله برای خشک کردن از جنس پلاستیک است که نسبت به اندازه آن طول خشک شدن آن نسبتا زیاد است. هنگامی که از آن ها استفاده نمی کنید می توانید آن را به راحتی جمع کنید. محصول به سادگی می تواند روی دیوار نصب شود شارژ کارتریج در محل و از این رو به هیچ وجه نیازی به فضای زیادی ندارد. در صورتی که فقط چند لباس برای خشک کردن وجود دارد، استفاده از بند رخت های بزرگ لازم نیست. اما این محصول مناسب برای آویزان کردن حوله  دستشویی و برای لباس های ظریف مانند دستمال و لباس های زیر مناسب است.

فریم های آن قابل انعطاف هستند و شما می توانید لباس های مختلفی برای آویزان کردن داشته باشید. چیزی که ما در مورد این محصول بسیار به چشم می آید این است که استفاده از آن بسیار آسان است.

رخت آویز دیواری

رخت آویز دیواری کمجاویز، یکی از بهترین گزینه ها برای خشک کردن لباس ها می باشد. این رخت آویز با اندازه مناسب طوری طراحی شده است تا لباس ها را در فضاهای مختلف خشک کند. در صورتی که قصد دارید این رخت آویز شگفت انگیز را تهیه نمایید می توانید از طریق فروشگاه کمجاویز آن را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز