بند رخت زمرد

بند رخت زمرد از یکی از بند رخت های مستحکم و با کیفیت است که برای پهن کردن لباس های شسته شده و خیس بسیار مناسب می باشد. بند رخت زمرد همانند بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز بسیار سبک است و به علت داشتن قابلیت تا شدن در زیر تخت و کمد قابل نگهداری می باشد.

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز دارای ظرفیت بالایی است به طوری که  فضای مناسبی را برای آویزان کردن لباس ها فراهم می آورد. در این مقاله قصد داریم بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز را معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

بند رخت پیشنهادی کمجاویز: بند رخت کودک

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

پس از شستشوی لباس ها با ماشین لباس ‌شویی‌ لباس ها تا حدی خشک می ‌شوند، اما برای خشک شدن کامل نیاز به آویزان کردن لباس روی بند رخت وجود دارد.

رخت آویز دو طبقه طرح چتری کمجاویز از جنس پلاستیک فشرده است و ارتفاع در حالت بسته  ۱۷۵ سانتی متر و در حالت باز  ۱۷۰ سانتی متر است که با توجه به طراحی منحصر به فرد،  یک گزینه مناسب برای خشک کردن لباس ها می باشد.بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

معرفی بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز طوری طراحی شده است که قابلیت باز و بسته شدن را دارد و در صورت نیاز نداشتن به آن، می توانید آن را جمع کنید. این ویژگی باعث شده است برای فضای آپارتمانی بسیار مناسب باشد.

با توجه به امکان تنظیم ارتفاع قادر خواهید بود در قسمت بالای آن لباس های بلند را آویزان کنید و در قسمت پایینی آن لباس های کوچک تر را آویزان کنید.  قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات یک مزیت بزرگ برای این رخت آویز به شمار می آید.

این بند رخت تحمل وزن بسیار بالایی را دارد و با  دارا بودن دو طبقه نسبت به مدل یک طبقه برای قرار گیری حجم بالاتری از لباس ها طراحی شده است.

سفارش بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز یکی از محصولات متنوع کمجاویز است که قابلیت جمع شدن را دارد و فضای کمی را اشغال می کند. با خرید این بند رخت می توانید اطمینان داشته باشید که می توانید به مدت طولانی از آن استفاده نمایید. در صورتی که تمایل دارید این رخت آویز را خریداری کنید می توانید آن را از فروشگاه کمجاویز سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز