بند رخت زرین

بند رخت زرین از مواد اولیه درجه یک و با استانداردهای بالا تولید شده است. بند رخت زرین برای خشک کردن انواع لباس ها مناسب است و مقاومت بالایی دارد.

بند رخت زرین و بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز هر دو ویژگی مشترکی دارند و آن هم ویژگی جمع شوندگی آن ها است. بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز  فضای کمی را اشغال می کند و اصلا وجود آن در فضای خانه احساس نمی شود، در زمان نیاز می توانید آن را باز کنید و لباس ها را روی آن آویزان کنید و پس از خشک کردن لباس ها به راحتی جمع می شود. در این مقاله قصد داریم درباره این بند رخت بحث کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

بند رخت پیشنهادی کمجاویز: بند رخت فلزی

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

هنگام باز کردن بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز به فضای کافی برای خشک کردن لباس ها دست پیدا می کنید در نتیجه برای منازلی که دارای محدودیت فضا هستند یک انتخاب مناسب می باشد. با توجه به امکان تنظیم ارتفاع قادر خواهید بود در قسمت بالای آن لباس های بلند را آویزان کنید و در قسمت پایینی آن لباس های کوچک تر را آویزان کنید.

این بند رخت مستحکم و مقاوم قابلیت تحمل لباس های با وزن بالا را دارد و کار آویزان کردن لباس ها با آن آسان است.

بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاوی

معرفی بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز

محور لوله بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز از جنس آلومینیوم و ضامن فنری آن از جنس فولاد با کیفیت می باشد. شاخک های این محصول کاربردی دارای طراحی مدرن می باشد و از پلاستیک فشرده ساخته شده اند. این رخت آویز قادر است در برابر وزن انواع لباس ها، مقاومت و استحکام کافی را داشته باشد. با استفاده از این بند رخت شگفت انگیز می توان حجم زیادی از لباس ها را خشک کرد. در هنگام راه اندازی به راحتی از حالت فشرده خارج می شود و زمانی که از آن استفاده نمی شود به راحتی فشرده می شود.

سفارش بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز  

 با استفاده از بند رخت دو طبقه طرح چتری کمجاویز که یک بند رخت با کیفیت می باشد مشکل چروکیده شدن لباس ها وجود ندارد در نتیجه اتوکشی لباس ها آسان خواهد بود. در صورتی که قصد دارید این رخت آویز کاربردی را به صورت آنلاین خریداری نمایید، می توانید آن را از فروشگاه کمجاویز سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهار =

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس با کمجاویز